30 let výročí svatby

30 let výročí svatby se nazývá perlová svatba. Žena by měla dostat šperk s perlami. Pokud jste dcerou, nebo synem oslavenců a hledáte nějakou inspiraci co koupit vašim rodičům k výročí svatby. Tak taky Vám přináším tip. Zkuste pouvažovat, zdali by nebyl vhodný dárek foto kniha. Připravit fotky s popisky pro takovou fotoknihu je sice dosti časově náročné, ale výsledek dle mého bude stát za to. Nejen že z něj budou mít radost samotní oslavenci. Ale i Vy a vaši potomci v budoucnu uvítají kroniku vašich rodičů.
 
 


Určitě by jste se měli vyvarovat nákupu nějakých praktických dárku, kde by dárek byl dar ne dar. Třeba takový vysavač, když vysává jen jeden člen domácnosti. To potom není dárek i kdyby nový opravdu potřebovali. Pokud si myslíte že fotky nebudou tým pravým dárkem zkuste pouvažovat, zdali by se nelíbilo vašim rodičům strávit nějaký čas na nějakém krásném pobytovém zájezdě. Třeba v lázeňském městečku, nebo v nějaké světové metropoli. Nabídka je pestrá, takže si určitě vyberete to co se bude manželům co to spolu táhnou 30 let moc líbit. Pokud nechcete tolik investovat, nebo nemáte peníze, tak třeba vstupenka na nějaký muzikál, nebo jen pozvání do dobré restaurace určitě oslavence potěší.

 
Pěknou nabídku romantických pobytů naleznete ZDE
 

 

30 let výročí svatby

foto: 30 let výročí svatby

Některé rodiny, ale výročí svatby nijak oficiálně neslaví a na ono významné výročí vzpomíná jen samotný pár. Je to hlavně totiž jejich výročí a určitě za těch 30 let kdy spolu žijí mají na co vzpomínat.

 

 

foto 30 let výročí svatby

30 let výročí svatby
30 let výročí svatby

© 2012 – 2017
Tyto stránky píše a provozuje Kamil Staš
>> kontakt a bližší informace <<