Dárek k 30 Brno

 

Pojďme se podívat na pár skvělých dárků k třicetinám pro lidi, kteří žijí v Brně a jeho okolí. Pokud hledáte nějaký hmotný dárek, tak Vás nejspíš moc nepotěším, protože tento článek se bude věnovat tipům na zážitky, které v Brně a jeho okolí můžete zažít a prožít a taky je můžete někomu darovat.
 

 


Hmotné dárky k třicetinám už dnes v době eshopů nemají region odkud pocházejí, takže pokud hledáte spíš klasický dárek, tak pak začněte na úvodní stránce tohoto webu dárek k třicetinám. Ale než tak učiníte, tak by jsem Vás rád přesvědčil, ať se na hmotné spotřební dárky vykašlete a mladé ženě či muži raději darujete zážitek. Důvodů je několik, jeden z nich je pomíjivost hmotných dárků. Schválně, pamatujete si ještě na dárek co jste dostali k narozeninám před třemi lety? Byla to nějaká elektronika, která v té době byla špička, jak ten dárek vypadá dnes, funguje ještě. Není zastaralý? Zkrátka sebelepší hmotný dárek časem zestárne, nebo se pokazí. Vyjímkou snad jen šperky, nebo umění. Zážitek si sice samotný obdarovaný užívá ještě kratší dobu, ale pokud dobře zvolíte, tak na něj na do smrti nezapomene. Sami si určitě na nějaké silné zážitky ve svém životě vzpomínáte. Důležité je odhadnout touhy a sny oslavence, nebo oslavenkyně a podle toho vybírat. Vy znáte budoucí třicátnici, nebo třicátníka mnohem lépe než já. Já Vás v tipech dokáži jen nasměřovat a poradit, ale finální rozhodnutí při nákupu toho správného dárku bude na Vás.

 

Dárek k 30 Brno
foto: dárek k 30 Brno
 

 

Tipy na dárky k třicetinám pro lidi z Brna

 

Flyboarding - ideální dárek pro mladé odvážnéSlyšeli jste již o flyboardingu? Jestli ne, tak se nebojte, že by jste byli nějací neobeznámí, flyboarding je nový adrenalinový sport, při němž se díky vztlaku vody z trysek vznášíte nad vodní hladinou. Mistři v tomto sportu s tím umí krásné parádičky, ale i nováček si tohoto dárku užije a myslím že i jeho parta, která jej půjde určitě na přehradu doprovodit a natočit. Víc než tisíc slov Vám ukáže co je flyboarding video


Nebo si o něm víc můžete přečíst na stránkách flyboarding.
 
Flyboarding doporučuji koupit ZDE.

 


Pro koho je flyboarding vhodným dárkem?
Flyboarding je vhodný jak pro mladé ženy, tak pro muže. Musí umět plavat a mít rádi vodu a taky výzvy, vždyť pomoci trysek se mohou vznášet nad hladinou i několik metrů na to je třeba již pořádná kuráž.


Ideální dárek pro kamaráda, nebo kamarádku, protože s tímto dárkem si užijete legraci i Vy.
 

Podzemní dobrodružství - dárek pro objevovatelePoblíž Brna se nachází Moravský kras a v Moravském krasu mnoho jeskyní. Některé jsou přístupné. Víc jich však přístupných není. Myslím, že každý z nás má touhu zkoumat něco neznámého a jeskyně a podzemí to je jedno velké neznámé. Kde se běžně nepodíváme. Vy můžete darovat toto dobrodružství oslavencí či oslavenkyni. Jde o nevšední zážitek, kdy spolu se speology navštíví podzemí. Sám jsem něco podobného zažil a moc se mi to líbilo. Jde o něco opravdu neobvyklého.
 
Tento dárek můžete koupit ZDE.Pro koho je tento dárek vhodný? Tento dárek ocení hlavně dobrodružné ženy a muži. Nejspíš se s ním nezavděčíte klaustrofobikovi, nebo někom, kdo má rád pohodu. Protože při průzkumu podzemí nejde o žádnou pohodu.
 

tipy na dárky k 30 Brno

foto: tipy na dárky k 30 Brno

 

Vyhlídkový let nad BrnemJeden z nejoblíbenějších dárků, který se dává lidem z Brna. V malém letadle se proletí nad Brnem. S pilotem se bude moci domluvit kde se poletí, pokud je to možné a do letadla si sebou bude moci obdarovaný či obdarovaná vzít další dvě osoby. Myslím, že je skvělé vidět svůj domov pěkně z ptačí perspektivy. Možná budete něčím překvapeni, možná objevíte něco co má být lidskému zraku na zemi skryto. Zkrátka hodně dobrý dárek, na který se hned tak nezapomene.
 
Vyhlídkový let nad Brnem si můžet koupit ZDE.


Pro koho je tento dárek vhodný?
Vyhlídkový let nad Brnem je ideálním dárkem pro každou ženu i muže. V případě tohoto dárku není kladen žádný požadavek na kondici, um obdarované či obdarovaného. Dárek není vhodný pro lidi co se bojí létat, nebo se bojí výšky.


 

Jak vybrat ten nejlepší zážitkový dárekZážitků a služeb které můžete darovat je nepřeberné množství a hlavně v Brně a jeho okolí jich je opravdu mnoho. Určitě si teď říkáte, super, mrknu na Slevomat a něco vyberu, jenže darovat voucher do dobré restaurace, nebo na masáž si wellnes je super a nejspíš jej obdarovaný ocení, ale u takového zážitku hrozí to, že někdy půjde ještě do lepší restaurace, na wellnes bude chodit několikrát do roku a Váš dárek bude zapomenut. Proto si myslím, že pokud darovat zážitek k třicetinám, tak nějaký neobvyklý. Ale musíte vybírat s citem a rozvahou. Ne všichni milují adrenalin a výzvy, hlavně u mužů se to bere nějak automaticky, ale ne vždy to musí být pravda. A taky by neměl být zážitek ve stylu zážitku, který žena či muž praktikuje. Například muž je nadšený speolog, tak tomu se možná bude líbit výlet dopodzemí, ale nejspíš na to opět brzo zapomene. Asi chápete co tím chci říct. Proto Vám držím palce ve výběru toho nejlepšího dárku k 30. .
 

BrnoAsi nemá cenu představovat naše druhé největší město v naší republice. Brno je metropole Moravy s velkou hisorií. Kulturní a společenské město. V posledních letech se o Brně mluví, že je to město barů a studentů.

 

 

Brno
fotografie: Brno a jeden ze zážítků který můžete darovat jízdu v luxuním autě tento dárek koupíte ZDE.


Podobné články které by Vás mohly zajímat:

Dárky pro muže Brno - pokud shánite dárek pro 30. muže z Brna pak právě Vám by mohl pomoci tento článek

 

fotogalerie dárek k 30 Brno

Brno
Brno
dárek k 30 Brno
dárek k 30 Brno
tip na dárek k 30 Brno
tip na dárek k 30 Brno

© 2012 – 2017
Tyto stránky píše a provozuje Kamil Staš
>> kontakt a bližší informace <<