Dárek k 30 Ostrava

Kupovat dárek ostravačce či ostravákovi není nijak těžké. Zajímavých obchodů s dárky je Ostrava a obchodní střediska v Ostravě plná. A to tu ještě máme eshopy, které místo kde bydlíte, či pro koho potřebujete dárek stírají úplně. Takže v tomto článku nebudu psát o tom,že v tom či oněm obchodě můžete třicátnici koupit ten či onen dárek. V tomto článku naleznete tipy na zážitkové dárky, které jsou spojeny s regionem. Pokud ovšm hledáte hmotný dárek, pak doporučuji začít s úvodním článkem na tomto webu dárek k 30.

 
 

 

Než se podíváme na jednotlivé tipy tak by bylo fajn zmínit, proč zde doporučuji zážitkové dárky jako vhodné dárky pro lidi z ostravska. Na rovinu zážitkové dárky nejsou nejlevnější a ještě když zvážite, že samotný průběh zážitku někdy trvá jen pár minut, tak při zjíštění ceny si můžete říct, to je hloupý dárek něco takového darovat. Jenže na silné zážitky se nezapomína, oproti hmotným věcem. Schválně pamatujete si na svůj druhý mobil? Asi ne. Nebo víte co jste dostali před čtyřmi lety k narozeninám od rodičů? Kdežto vzpomínate si na dobrou dovolenou? Na to jak jste zažiliněco adrenalinového? Nejspíš ano a nejspíš jste o tom lidem ve svém okolí již mnohokrát vyprávěli. No vidíte a toto jsou přesně atributy správného dárku. A že je cena vyšší, tak se na ten dárek složte. Na druhou stranu víte, že si takovou věc obdarovaný člověk běžně nekoupí.

 

dárek k 30 Ostrava

foto: dárek k 30 Ostrava

 

Na co si dát při výběru dárku k 30. pozor

 

Zůstaňme u myšlenky, že zážitkový dárek je ten pravý. To zdali bude pravý a zdali půjde o opravdu nezapomenutelný dárek bude záležet jen na vaši správné volbě. Já oslavenkyni, nebo oslavence neznám. Tak nevím zdali se bojí výšek, zdali má rád adrenalin atd… Při výběru si totiž musíte dát pozor, aby se z očekávaného zážitku nestala černá můra, která se musí prožít. To že se před tandemovým seskokem člověk tohoto zážitku obává je přirozené, ale nesmí se bát výšek, pak by byl tento dárek nevhodný. Dokonce by hrozilo, že bude nevyužit. Asi chápete, co chci říct.

 

Konec teoriím pojďme se podívat na jednotlivé tipy.

 

Tipy na dárky k 30 Ostrava

 

Tandemový paragliding

 

V blízkosti Ostravy se nacházejí Beskydy a Beskydy to jsou krásné kopce. Na kopce se dá chodit, jezdit, ale taky se z nich dá provozovat paragliding. Pokud hledáte nějaký adrenalinovější zážitek, pak tandemový paragliding by mohl být onim dárkem. Letět z kopce 10-15 minut je nevšedním zážitkem na který se hned tak nezapomíná. Paragliding je přesně tím zážitkem, který něco stojí, takže běžně si jej člověk nedostane, ale jak jej dostane, tak si to rád vyzkouší.

 
Tandemový paragliding můžete koupit ZDE.
 

paragliding v Beskydech

foto: paragliding v Beskydech

Pro koho je tandemový paragliding vhodným dárkem?

 

Tandemový paragliding je skvělým dárekm pro mladé ženy a muže, kteří se nebojí výzev. A to za podmínky že se nebojí výšek, nebo něčeho co by mu mohlo vadit při letu. Dle mého je to ideální dárek pro mladé lidi.

 

Romantický let pro dva

 

Darujte oslavenkyni či oslavenci možnost proletět se nad Ostravou v malém letadle v kterém bude on a osoba jemu blízká, plus pilot. Vzlétá se z Mošnova, což je letiště u Ostravy a samotný let trvá cca 30 minut. Asi si říkáté, proč zde píši o romantickém letu pro dva, proč nedoporučuji, aby jste koupili jen “letenku” pro jednoho. Já osobně si myslím, že takový druh zážitků se mnohem intenzivnější prožívá ve dvou. Tedy v tom případě že žena, či muž mají s kým. Samozřejmě že varianta pro jednoho zde taky je, koupit ji můžete například ZDE. Asi nemá moc význam popisovat, jak je skvělé podívat se na místa po kterých celý život chodíte pěkně z ptačí perspektivy.

 
Romantický let pro dva doporučuji koupit ZDE.
 

Pro koho je vyhlídkový let vhodným dárkem?

 

Tento dárek ocení všichni romantici a dobrodruzi. Předpoklad je ten, že se nebojí výšek, létaní, stísněných prostor. Pokud tomu tak je, pak je to dle mého ideální dárek k 30. narozeninám.

Jízda ve Ferrari

 

Tento dárek ocení hlavně mladí muži, kteří si ještě nesplnili sen a nekoupili si nějaké výkonné sportovní auto a nemá jej ani nikdo v jeho okolí. Splńte mu svým dárkem jeho sen alspoň na chvíli. Chápu že mnohem lepší by bylo mu darovat klíčky od jeho vozu. Ale myslím si, že toto je nad možnosti většiny z nás. Darujte muži, ale možná i ženě možnost na půl hodiny řídit legendární Ferrari. Během jízdy bude vedle něj instruktor.

 
Tento zážitek můžete koupit ZDE.
 

Ferrari

foto: Ferrari

Pro koho je jízda ve Ferrari dobrým dárkem?

 

Jízda ve Ferrari je skvělým dárkem hlavně pro motorové fandy a fanynky. Možná že tímto dárkem mladého muže motivujete k tomu, rozjet svou kariéru tak, aby si na takové auto rychle vydělal. Nebo naopak zjistí, že sen vlastnit takové auto je zbytečný a najde si nový sen. Jak tomu bude, to zjístite až po jeho jízdě. Tento dárek nemusí být vhodný pro každého, ne všichni muži jsou fandové do aut. Někteří lidé nemají ani řidičák, pro tyto tento dárek není vůbec.

Škola smyku

 

Praktický dárek.Kromě určité dávky adrenalinu zde obdarovaný či obdarovaná získá praktickou zkušenost, jak se má zachovat v autě ve chvíli kdy dostane smyk. Myslím, že tento dárek ocení nejen obdarovaný, ale i lidé které někdy v budoucnu mladý muž, nebo žena poveze. Co vše tímto dárkem darujete? Kromě asi hodinové teorie hlavně praktické věci s instruktory na cvičišti a to 3,5 hodiny. Celkem ve škole obdarovaný stráví cca 5 hodin.

 
Víc informací naleznete ZDE.
 

Pro koho je tento dárek vhodný?

 

Škola smyku je vhodná hlavně pro mladé řidiče a řidičky, o kterých víte, že toto ocení. A když ne hned, tak někdy v budoucnu až dostane smyk. Tento dárek může někdy působit na EGO mladého muže či ženy, proto zvažte zdali to jeho EGO přežije. Protože mnoho lidí si myslí, že jsou skvělí řidiči a že je nic nemůže překvapit.

 

Další inspirativní články:

 

Dárky pro muže Ostrava - podobný článek na jiném webu

Dárek k padesátinám Ostrava - na webu kde se věnují dárkům k padesátinám je článek podobný tomuto. Jsou tam tipy na zážitkové dárky pro starší muže než jsou třicátinci, ale myslím si že tyto dárky ocení i mladší

 

Colours of Ostrava

foto:mladí ostravácí se umí bavit Colours of Ostrava

 

Ostrava

 

Ostrava za poslední léta prošla velkou změnou. Co se nezměnilo je to, že je to třetí největší město v republice. Tomu odpovídá i kulturní a sportovní vyžití. Kromě ovzduší a větší míry nezaměstnanosti se v Ostravě nežije špatně. Vím to z osobní zkušenosti, protože již nějaký rok v Ostravě žiji. Ostraváci se umí bavit. Takže vybrat dárek ostravákovi není tak složité jak by se mohlo zdát. Doufám, že Vám tento článek ve výběru pomůže.

Ostrava

foto: Ostrava mladá i stará

 

fotogalerie dárek 30 Ostrava

Ostrava
Ostrava
paragliding
paragliding
Colours of Ostrava
Colours of Ostrava
Ferrari
Ferrari
dárek k 30 Ostrava
dárek k 30 Ostrava

© 2012 – 2017
Tyto stránky píše a provozuje Kamil Staš
>> kontakt a bližší informace <<