Dárek k 30 Praha

Vybírat dárek k třicetinám je snadná záležitost. Mladí lidé mají hodně koníčků a aktivit. Někteří již mají rodinu a času méně i peněz, takže zase něco potřebují jinačího než ti, co cestují po světě a ještě nezakořenily, ale i tak mají hodně potřeb a snů, které se jim ještě nesplnily, nebo aktuýlně na ně nemají. Ale i přes tuto snadnost shánění dárku k třicetiná jsem se rohodnul napsat tento článek, v kterém naleznete tipy na dárky k třicátým narozeninám pro ženy a muže z Prahy a jejího okolí.
 
 


V tomto článku nenajdete tipy na hmotné dárky, protože Ty v eshopové době nemají omezení na lokalitu pořízení. Pokud tedy hledáte nějaký materiální dárek, pak Vám doporučuji začít úvodním článkem na tomto webu Dárek k 30 . Tento článek se bude zabývat spíš zážitkovými dárky, které jsou tím, že jsou v Praze, nebo jejím okolí pro lidi z Prahy zajímavé.

dárek k 30 Praha

foto:dárek k 30 Praha


Pokud váš oslavenec není z Prahy a i přes to Vás dárky zaujmou, pak zvažte, zdali součástí dárku nemůže být i ubytování v praze, nebo jízdenka. Tento dárek nemusíte oslavenci kupovat hned Vy, ale někdo další kdo půjde na oslavy. Jen si u zážitkových dárků musíte dát pozor na to, že většino se časově a datumově musí dopředu domluvit s provozovatelem. Aby měl volno. Takže ubytování nemusí být termínově vhodné. Aby jste tomu předešli, tak můžete termín zážitku napevno domluvit, jen opět pozor na outdoorové zážitky, které nemusí proběhnout pro nepřízeň počasí.


Praha

foto: Praha

Tipy na dárky k 30 PrahaV třiceti jsou mladí lidé ještě stále dichtiví po tom zkusit nepoznané. Většinou jsou obkolopeni partou kamarádeka a kamarádů. A společně podnikají různé akce. Někteří již mají rodinu, takže se moc s malými dětmi nikam nehnou. Pro obě skupiny jsou vhodným dárkem zážitkové dárky, které se zde zkusím představit.

tipy na dárky k 30 Praha

foto: tipy na dárky k 30 Praha - let balónem

Let balónemNejoblíbenější zážitkový dárek, který lidé někomu dávají. Asi je zbytečné popisovat let balónem. Kdyby jste náhodou i tak si chtěli o tomto zážitku víc přečíst, tak pak Vám doporučuji tento článek Dárek pro muže : let balónem v nimž popisuji osobní zkušenost s tímto dárkem. Já zde chci spíš zmínit to, proč je let v balóně oblíbeným dárkem. Jde o nevšední zážitek, který si většina lidí většinou sama od sebe nekoupí, přeci jen nestojí dvě stovky jak vstup do ZOO, ale mnohem víc. Takže jim příjde hloupé dát si za hodinový let také peníze. Ale když let dostanou jako dárek, tak si určitě rádi zaletí. Jde o romantický zážitek, kdy se z ptačí perspektivy kouknou na místa po kterých chodí. Trošku nevýhody v Praze je ta, že se létá na okrajích Prahy. Nad Prahou je velký letový provoz a hlavně nebylo by kde přistát. Proto lidé z Prahy nejčastějí letí z Karlštejna, nebo Konopišť. Výhoda letu v balónu je ta, že nejde o žádný adrenalin, jedinou vyjímkou může být člověk který se bojí výšek. Ale jinak jde o poklidný zážitek, který neklade extra nároky na um konzumenta. Zkrátka ideální dárek, s kterým neuděláte chybu. Jak jsem letěl balónem já, tak většina lidí dostala let jako dárek.
 

Velký výběr různých variant letů v balóně naleznete ZDE.
 

 

Tipy na dárky k 30 pro ženy Praha

 

Změna image - zajímavý dárek i pro ženy které slaví třicetinyŽeny rády mění či poupravují svou image. Hned v úvodu chci říct, že se nejedná o žádnou plastickou operaci. Ale zpět z změně image. Co kdyby jste ji darovali možnost jeden den svou image řešit s odborníky, kteří se změnou image zabývají. V ten den by se sešla s vizážistou, stylistou a kadeřníkem. Spolu by vymysleli novou či pozměněnou stávajicí image a tu během dne zrealizovali. Myslím, že jde o hodně netradiční zážitek, který ocení každá žena. Cena není nejlevnější, ale myslím, že výsledek bude stát za to. Víc se o tomto dárku můžete dočíst na tomto webu ZDE.

Tento dárek se dá ještě dobře rozšířit o nějaké poukázky do obchodu s oblečením, protože nová image potřebuje i obměněný šatník. To už ale nemusíte ženě darovat Vy, ale někdo další.
 
Změnu image můžete koupit ZDE.
 

Polárium + Masáž + Solná jeskyně = nevšední zážitek, nevšední dárekDarovat ženě masáž v Praze není nic složitého. Masážních salónů a živnostníků je v Praze obrovské množství. Pokud ji takový dárek darujete, tak na něj nejspíš hodně brzo zapomene. Nejde o totiž o nic netradičního. Ale pokud ženě k masáží darujete i netradiční pobyt v poláriu a po masáži odpočinek v solné jeskyni. Tak si myslím, že na toto hned tak nezapomene a to určitě od svého dárku očekávate.
 
Tento dárek můžete koupit ZDE. Na tomto odkazu se dovíte i víc o tomto dárku.
 

Tipy na dárky k 30 pro muže Praha

 

Pravá středověká hostinaGastro zážitky jsou oblíbené dárky, či kratochvíle dnešních třicátníků. Takže darovat muži návštěvu nějaké luxusní restaurace vypadá jako dobrý nápad na dárek k třicetinám, hlavně v Praze, kde těch restaurací je mnoho a některé zrovna nějsou nejlevnější. Jenže jak píši dobrých restaurací je hodně a to, že muž v budoucnu zavítá do dalších je dosti pravděpodobné. Tekže na váš dárek k významným narozeninám nejspíš brzo zapomene. Proto si myslím, že pokud nějaký gastro dárek, tak musí být netradiční a proto si myslím, že darovat návštěvu středověké hostiny pro dva je právě oním dárkem pro muže k 30 v Praze.
 
Tento dárek můžet koupit ZDE.
 

tipy na dárky k 30 Praha

foto: tipy na dárky k 30 Praha - středověká hostina

FlyboardingMá rád mladý muž výzvy a nebojí se vody. Pak by jste mu mohli darovat adrenalinovou novinku z posledních let a tím je flyboarding. Pokud nevíte co je to flyboarding, pak si o něm můžete přečíst ZDE. Nebo koukněte na toto video.

Tento dárek je obvzlášť dobrý pokud má muž partu a víte, že jej na onen zážitek doprovodí. Protože srandy si užijí všichni jak samotný obdarovaný muž, tak přihlížející. Tzn. flyboarding je super dárek pro kamaráda z Prahy.
 
Flyboarding můžete koupit ZDE.Pokud jste v tipech na dárky pro muže k třicetinám z Prahy nenalezli zážitek, který by váš oslavenec ocenil, pak pro Vás mám tip na další článek plný skvělých tipů na dárky pro muže z Prahy.
 

Hodně netradiční dárek k třicetinám pro lidi z PrahyTento dárek je dosti specifický, obdarovaný totiž musí umět hrát squash. Pokud jej umí, tak čtěte dál, jinak to nemá význam. Nebudu Vás napínat darovat se dá v dnešní době opravdu všelico. Jako například hodinový squash s Janem Koukalem. Squash s nejlepších českým squashistou. O této možnosti si můžete přečíst ZDE.

fotogalerie dárek k 30 Praha

dárek k 30 Praha
dárek k 30 Praha
tipy na dárky k 30 Praha
tipy na dárky k 30 Praha
Praha
Praha
dárek pro muže k 30 Praha
dárek pro muže k 30 Praha

© 2012 – 2017
Tyto stránky píše a provozuje Kamil Staš
>> kontakt a bližší informace <<