Dárek k 30 pro muže

Vždy mi přišlo jednodušší vymýšlet dárek pro muže, než pro ženu. Možná to je tím, že sám jsem muž. Taky si myslím že muži si častějí pěstují nějaký koníček. Pokud tomu tak je, tak vybrat dárek k 30 pro muže není žádný problém.
 


Já zde zkusím přinést tip na jeden netradiční dárek pro muže. Co kdyby jste muži k 30 tinám darovali možnost zadriftovat si. Že nevíte co se pod slovem drifting schováva? Drifting je motodisciplína v níž se jezdí řízeným smykem. Ať už jde o jízdu do zatáček, tak kolem kužele. Jde o poměrně “nový” motosport. Který hlavně v americe přerostl do velkých show pro celé rodiny. Ale zpět k dárku.

Dárek k 30 pro muže

foto: dárek k 30 pro muže


Můžete muži koupit možnost vyzkoušet si drifting. Drifting se jezdí ve speciálním autě v případě tohoto dárku jde o speciálně upravenou Opel Astru s výkonem 300 koní. Auto je nové a celý zážitek by muž prožil na letišti v Mnichově hradišti. Prvně by byl proškolen zkušeným instruktorem a potom by si drifting mohl sám půl hodiny na letišti vyzkoušet. Já osobně si myslím, že drifting je ideální dárek pro muže, který bude slavit třicáte narozeniny. Jde totiž o adrenalinový zážitek a většina mužů adrenalin miluje. Ale coby bonus, který není vůbec od věci je to, že muž si vyzkouší jak se má chovat během smyku. Což je zkušenost která je k nezaplacení. Protože i sebe opatrnější řidič občas smyk chytne a to hlavně během zimy, kdy je na silnicích led.

Tento dárek můžete koupit zde.

Drifting a jeho historie: Historie driftingu se začala psát v 60. letech. Japonci tehdy začali jezdit v okolí města Nagána závody, které vedly přes serpentiny na horských silnicích. Aby jeli do zatáčky rychleji, tak je začali jezdi smykem. Nejen, že takto byli rychlejší. Ale tento styl závodu se líbil i divákům. Jenže v kopcích toho zase tolik nevidělo. Proto se závody začaly jezdit v japonských městech a jízda smykem začala být hodnocena. Tento styl závodu si oblíbili tunneři aut v Australiii a v Americe. V těchto zemí drifting začal nabírat na čím dál větší popularitě. V evropě se driftováni objevilo v dnes známe podobě počátkem devadesátých let. Což znamená že první závody v těchto letech slaví taky krásné třicetiny. Videa s driftováním: Možnost zadriftovat si na letišti je dle mého pěkný netradiční dárek pro muže. Myslím si, že o tomto dárku bude muž vyprávět jak před akcí, tak ještě mnoho let po něm. A to určitě od svého dárku očekávate. Určitě chcete, aby Váš dárek neupadl v zapomnění.

Dlaší informace o driftování.
 

Daruj k 30 muži vůniPokud hledáte trošku jinačí styl dárku, než je zážitek, pak zvažte, zdali by jste muži neudlěli radost nějakou kvalitní vůni. Nemám teď na mysli nějakou drogeristickou vůni či Avon vůni, ale nějakou kvalitní vůni. Tyto vůně se cenově pohybují od 500,- Kč výš. Sám jsem nedávno propadl světu vůní, postupně je zkouším a píši na ně recenze. Web plný recenzí na mužské vůně. Aby jsem Vám pomohl v rozhodování. Osobně si myslím, že muž v třiceti by už mohl opustit svět sladkých vůní, který je pro mladší kluky a muže a mohl by začít používat elegantní mužné vůně.
 

John VarvatosMůj první tip je ještě na sladkou vůni, ale sladkost v této vůni tak nedominuje, jak u jiných vůní. Jde o vůní John Varvatos, u mě jednu z nejlepších podzimních a zimních vůní. V úvodu voní krásně po švestkách a později se ke slovu hlásí kůže. Výdrž této vůně není oslňující, voní okolo 3 hodin, ale pro mě je to naprosto úchvatná vůně.

Recenze
Koupit ji můžete ZDE
 

Terre D’Hermes Eau Tres FraicheMůj další tip je na letní vůni, Terre D’Hermes Eau Tres Fraiche , nádherný zemitý pomeranč v úvodu po čase vystřídá mužná pelargonie, to vše na kvalitním dřevitém základu. Tato vůně voní 4 hodiny a pak má takové magické návraty, jde o zajímavou letní vůni, která je trošku jinou citrusovou vůní, než klasické svěženky.

Recenze
Koupit ji můžete ZDE

Vůně pro muže k 30

foto:vůně pro muže k 30

Pour Homme Extreme Bottega VenetaTato vůně voní po alpských lesích. Firma Bottega Veneta sídlí v Benátkách a touto vůni chtěla evokovat cestu muže na sever do nějaké horské chaty, kde vanou větry z jehličnatých lesů. V úvodu ve vůni dominuje brovice s jalovcem, později jedle a na pozadí je krásná kůže. Úžasná vůně, její podobný předchůdce Pour Homme sklízel ocenění a Extreme verze je dle mého ještě lepší. Pro mě největší favorit pro vůní k třicetinám pro muže.

Recenze
Koupit ji můžete ZDE

 

Fotogalerie Dárek k 30 pro muže

Vůně pro muže k 30
Vůně pro muže k 30
Dárek k 30 pro muže
Dárek k 30 pro muže

© 2012 – 2017
Tyto stránky píše a provozuje Kamil Staš
>> kontakt a bližší informace <<