Dárek k 30 pro ženu

Psát všeobecně jaký dárek je vhodný pro ženu k 30. narozeninám není vůbec snadné. Protože žena v 30. může být matkou dětí, nebo může aktivně cestovat po světě, či budovat kariéru. Pro každou ženu je ideální jinačí dárek. Ale i přes to se pokusím Vám přinést pár tipů na skvělé dárky k třicetinám.
 

 
 

Zážitek je skvělý dárek k 30. pro ženuZážitků je na trhu obrovské množství a ještě větší množství jich můžete zorganizovat Vy. Ale tipuji, že vy chcete ženě k třicetinám dárek koupit, takže v následujicích tipech budu hovořit o dárcích, které můžete ženě koupit a darovat “bez práce.” Pokud má žena děti a víte, že neví kde skočit, protože děti potřebují pozornost, pak právě této ženě se určitě zavděčíte nějakým relaxačním víkendem. Nejlépe s nabídkou, že ji při tom pohlídate děti. Tento dárek je hodně vděčný pro všechny zaneprázdněné ženy. Určitě ve svém okolí slyší lidi, jak si jezdí užívat a ona musí travit většinu času s dětmi a teď bude moci alespoň na víkend vyrazit trochu zrelaxovat.
 
Nabídka relaxačních víkendů.


Pokud je žena ještě sama, či s přítelem bez dětí a víte o nich, že si každou chvíli dopřávají wellnessu, pak nejspiš tato žena relaxační víkend tolik neocení. Pokud je trošku dobrodružné povahy, pak nejspíš se této žene bude líbit nějaký adrenalinový zážitek. Jako je například tandemový seskok, flyboarding atp… Doporučuji kouknout na nabídku adrenalinových zážitků, určitě tam vhodný dárek vyberete.
 
Nabídka adrenalinových zážitků.


Můj poslední tip na zážitkový dárek je tip na změnu image. Zaplaťte ženě setkání s kadeřníkem, modním stylistou a vizážistou. Tito profesionálové, kteří se specializují na změnu image se budou ženě věnovat celý den. Myslím, že tento dárek si užije jak žena, tak následně i její okolí. Tento dárek se dá ještě vhodně rozšířit například o to, že někdo další ženě daruje poukaz na oblečení do nějaké módní značky. Žena se doví u odborníků, co by ji slušelo a hned si to bude moci koupit. Na tento dárek je dobré domluvit se ve více lidech. Jde totiž o finančně náročnější dárek.
 
Změnu image můžete koupit zde.O změně image se víc dočtete ZDE.

Dárek k 30 pro ženu

foto: dárek k 30 pro ženu

Módní doplněk pro ženu k 30Už jsem to naťukl v předchozím tipu, ale oblečení či módní doplňky ženy milují. Je těžké ženě kupovat nějaké oblečení, pokud dobře neznáte její míry a vkus. Ale novou kabelkou určitě nic nezkazíte. Před nákupem se jen koukněte, jaký styl žena ráda nosí a dál stačí jen vybírat. K třiceti můžete ženě udělat radost například kvalitní koženou kabelkou.

Velký výběr kabelek a jiných módních doplňků naleznete ZDE.
 

Daruj ženě k třicetinám vůni

Daruj ženě k 30 vůni

foto: Daruj ženě k 30 vůniMnoho žen si po celý život kupují vůně v drogeriích, nebo u Avonu atp… jeden z důvodu je ten, že kvalitní vůně něco stojí. A já si myslím že k třiceti si žena zaslouží dostat dobrou kvalitní vůni. V třiceti je žena ještě mladá, takže vůně tipu Chanel 5 si prozatím odpusťme. Raději darujte ženě nějakou krásnou květinovou vůni jako je například takové Chloé - Chloé, vůně, která voní jak procházka po růžové zahradě nadchne každou mladou ženu . Na Parfemy.cz jej mají v krásném balení i s tělovým mlékem.

Nebo můžete ženě darovat například Hypnotic Poison od Diora. Tato vůně je orientální, sladká. Ideální pro zimní a podzimní večery. Ve vůni dominuje nádherná vanilka, mandle a kokos. Voní intenzivně a opravdu dlouze. Zkrátka pokud chcete darovat něco výrazného pak Hypnotic Poison je dobrou volbou.

Tuto vůni mají na Parfemy.cz ZDE.

Můj poslední tip ohledně vůní. Kupte vůni raději na internetu v renomovaném eshopu jako je Parfemy.cz či Parfums.cz atp… oproti kamenné parfumerii ušetříte nemalý peníz a u těchto eshopů budete mít jistotu, že darujete ženě k 30. originální vůni a ne nějakou napodobeninu.
 

Fotogalerie dárek k 30 pro ženu

Daruj ženě k třicetinám vůni
Daruj ženě k třicetinám vůni
dárek k 30 pro ženu
dárek k 30 pro ženu

© 2012 – 2017
Tyto stránky píše a provozuje Kamil Staš
>> kontakt a bližší informace <<