Dárek pro muže k třicetinám

Není to tak dávno kdy jsem sám slavil třicet let. A i mnoho kamarádů v okolí slaví toto kulaté výročí. Takže jsem sám byl obdarovávan originálními dárky a sám jsem je kupoval. Ono vymyslet něco pro mladé muže, není tak snadné. Pár tipů na originální dárek k třicetinám pro muže Vám teď poradím.
 
 
 Určitě každý v tomto věku touží po nějakém pořádném adrenalinu. Pořádný adrenalin se dá zažít třeba na čtyřkolkách. Nemusíte pro tuto příležitost kupovat oslavenci čtyřkolku, ale můžete mu koupit zážitek coby dárek a dát mu k třicetinám možnost projet se na čtyřkolce. Nejdříve bude zaučen a pak bude mít možnost hodinu jezdit na čtyřkolce, více informací o tomto originálním dárku pro může třicetinám najdete zde

 

dárek pro muže k třicetinám

foto:dárek pro muže k třicetinám

 

Pokud se na dárek budete skládat ve více lidech, nebo sami chcete koupit opravdu hodnotnější dárek a chcete zůstat v kategorii adrenalin. Já by jsem doporučil darovat zážitek ve formě tandemového seskoku s padákem zde . Letět v letadle do výšky 4000 metrů a odsud zažít pád dolů to už je určitě pořádný zážitek. Myslím že na Váš dárek ještě dlouho nezapomene.


Zkrátka dobrým dárkem se člověk vždy zavděčí, jen je důležité tento dárek najít. Pokud váš budoucí třicátník moc neholduje adrenalinu, nenuťte ho a zkuste najít nějaký jiný zážitek, může mu koupit třeba let balónem, pivní lázně, nebo nějaký gurmánsky zážitek. Dejte si ovšem pozor na to, aby jste oslavencovi dárkem nepřipomínali to že stárne, při oslavách kulatých výročí má totiž mnoho mužů tendenci kalkulovat a myšlenky že mu pomalu začíná jít na čtyřicet nikoho nepotěší.

 

Podobné články, které by Vás mohly zajímat:

Dárek k 30 pro muže

Dárek pro muže k 30

Dárky pro muže k 30. narozeninám na stránkách www.netradicnidarkypromuze.cz doporučuji

 

 

fotografie dárek pro muže k třicetinám

dárek pro muže k třicetinám
dárek pro muže k třicetinám

© 2012 – 2017
Tyto stránky píše a provozuje Kamil Staš
>> kontakt a bližší informace <<