Konkrétní tipy na dárky k 30

Konkrétní tipy na dárky k 30

Víteje v části, kde naleznete konkrétní tipy na dárky k 30. Narozeninám. Pro lepší přehlednost jsme jednotlivé články rozdělili do tématických skupin. Aby jste se lépe orientovali a ušetřili svůj drahocený čas. Jednotlivé články jsou rozděleny prvotně rozděleny podle vhodnosti pohlaví. A dále sestupně podle oblíbenosti.

 
 
 

Doufám že zde naleznete mnoho inspirace.

 Konkrétní tipy na dárky k 30

foto: Konkrétní tipy na dárky k 30

Konkrétní tipy na dárky pro ženy

 

Zážitkové dárky pro ženy

Romantický víkend

Skoro každá žena miluje romantiku, pohodu a klid. Proto si myslím, že s tímto dárkem nemůžete udělat chybu. Tento dárek je nevhodný v případě, je li žena sama a neměla by s kým tento romantický víkend prožít. Na tento dárek musí být dva nadšenci. Což je jediná nevýhoda romantických pobytových dárků.

 

Pasení ovcí v Beskydech

Hodně netradiční dárek hlavně pro milovnice přírody a zvířat. Darujte naprostý relax v nádherné přírodě Moravskouslezských Beskyd. Tento dárek obvzlášť ocení vytížené ženy, které se neumí ocenit. I když z počátku budou nervozní, že musí “jen” hlídat ovečky.

 

Let v balónem

Oblíbený dárek. Jeho jediný problém může být ten, že Vám radost může pokazit počasí, ne že by se létatlo za škaredého počasí. Ale někdy se stane že je let zrušen a obdarovaný si bude muset vyhlídnout další termín.Nicméně když se počasí vyvede, tak jde o silný neopakovatelný zážitek.

 

Luxusní den pro ženy

Darujte ženě k třicetinám luxusní péči o své tělo. 6 hodinový zážitek na který hned tak nezapomene. Její tělo, pleť ale i duše bude opečovávano v luxusním kosmetickém salóně. Neznám ženu, které by se tento dárek nelíbil.

 
Nejlepší a nejprodávanější zážitky k třicetinám.
 

Konkrétní tipy na dárky k 30 pro ženy

foto:Konkrétní tipy na dárky k 30 pro ženy

Konkrétní tipy na dárky pro muže

Zážitkové dárky pro muže

 

Jízda luxusním autem

Neznám muže, který by nechtěl vlastnit pořádné výkonné auto. Možná že někteří již ve svých třiceti takové auto vlastní. Ale většina o tom ve třiceti stále jenom sní. Pokud nejste extra bohatí, tak tento sen  nejspíš mladému muži nesplníte. Ale můžete mu umožnit na chvíli takové luxusní auto řídit. Splňte na chvíli mužův sen.

 

Let balónem

Podívat se na zem po které třicet let chodím pěkně z ptačí perspektivy je silným zážitkem. Let horkovzdušným balónem Vám asi není třeba víc představovat. V posledních letech je na nebi vidíme stále častěji, právě kvůli stoupajicí oblibě.

 

Škola smyku

Praktický dárek. Tímto dárkem darujete dvě vynikající věci první je dobrodružství a vzrušení při samotné jízdě. A ta druhá je možná ještě lepší a tím je zkušenost, jak ovládat auto při smyku. Což je zkušenost k nezaplacení. Proto je škola smyku oblíbeným dárkem, který ocení i spolujezdci mladého muže.

 

Zážitek bagrování

Bagr je taková velká hračka pro muže. Jenže většina mužů si ovládaní bagru nikdy nevyzkouší. Splňte jim jejich sen a nechte jej na chvíli vyzkoušet si, jak se ovláda bagr.

 

Popelářem na zkoušku

Možná trošku škodolibý dárek, ale možná taky ne. Záleži pro jakého muže dárek vybírate. Mnoho mužů v dětství snilo o tom, že jak budou velcí, tak se stanou popeláři. Nejspíš se jim tento sen nesplnil. I když možná že teď na chvíli …
 
Nejlepší a nejprodávanější zážitky k třicetinám.

 

Konkrétní tipy na dárky k 30 pro muže

foto: konkrétní tipy na dárky k 30 pro muže

Fotogalerie konkrétní tipy na dárky k 30

Konkrétní tipy na dárky k 30
Konkrétní tipy na dárky k 30
Konkrétní tipy na dárky k 30 pro ženy
Konkrétní tipy na dárky k 30 pro ženy
 Konkrétní tipy na dárky k 30 pro muže
Konkrétní tipy na dárky k 30 pro muže

© 2012 – 2017
Tyto stránky píše a provozuje Kamil Staš
>> kontakt a bližší informace <<