Luxusní den pro ženy

Neznám ženu, která by o sebe nepečovala. A ty které o sebe nepečují většinou muži ani znát nechtějí. Tento dárek k třicetinám patří do kategorie zážitkově, rozmazlovací. Tedy pokud vaše žena běžně nechodí do drahých luxusních salónů. Pak v tom případě není tento dárek pro Vás. V opačném případě je tento dárek pro Vás ideální. Na tento dárek žena jen tak nezapomene a jediná nevýhoda, která může z takového dárku plynout je ta, že by žena zatoužila navštěvovat takový salón častěji. Přeci jen cena 6 hodinové procedury je necelých 6000,- Kč (cena v roce 2016). Na druhou stranu spokojená zkrášlena žena to je sen každého muže. Pojďme se podívat na samotný zážitek.

 

Luxusní den pro ženu

foto: luxusní den pro ženu

  
Tento luxusní dárek pro ženu můžete koupit ZDE.
  

Co vše luxusní den pro ženy obsahuje

Luxusní den pro ženy je 6 hodinový pobyt v luxusním salónu, kde bude pečováno o tělo a pokožku a protože všechny procesy jsou příjemné, tak určitě bude pečováno i o duši ženy.

 

Thalgo pleťové ošetření

Francouzská firma Thalgo se již přes 50 let zabývá vývojem kvalitní mořské kosmetiky. Žena si bude moci vybrat jakým výrobkem od této firmy bude ošetřena. Prvni bude odličena a pak bude následovat tonizovaní pleti, peeling, masáž dekoltu, obličeje, ramen, hlavy. Dostane masku, namažou ji očním a obličejovým krémem, bude opět lehce nalíčena.

 

Thalgo pleťové ošetření trvá přibližně 90 minut.

 

Pak bude následovat

 

SPA pedikůra

Pomoci specialní pemzy bude ženě šetrně odstraněna zrohovatělá pokožka. Pak bude následovat dezinfekční lázeň a pak zábal, který má za úkol změkčujicí účinek. Následuje peeling. Vše zakončeno lehkým krémem

 

SPA pedikura trvá přibližně 90 minut.

 

Po SPA pedikůře následuje.

 

Thalgo celotělová kosmetika

Žena bude ošetřena celotělovým krémem, který působí proti tukovým polštářkům, celulitidě a celkově spevňuje tělo.

 

Toto ošetření trvá 2 hodiny.

 

Finálně tento luxusní dárek žena zakončí

 
Tento luxusní dárek pro ženu můžete koupit ZDE.

Thajskou masáží chodidel

Masáž pomoci akupresních tlaků. Celých chodidel až po kolena. A to esenciálním olejem bude třešničkou na dortu pro každou ženu.

 

Tuto masáž si žena bude užívat přibližně 30 minut.

 

Asi nemá cenu moc rozepisovat ty vůně, které budou tento luxusní den ženu doprovázet.

 

Další informace: Salón využívá převážně přírodní mořskou kosmetiku o které si můžete přečíst například ZDE. Popřípadě si můžete koupit jejích výrobek ZDE.

 

luxusní den pro ženu je skvělý dárek

foto:luxusní den pro ženu je skvělý dárek

 

Kde luxusní den pro ženy probíhá

Luxusní den pro ženy probíha v luxusním salóně v Praze. Takže lokalita je Praha. Pokud žena nepochází z Prahy, pak nezoufejte, do Prahy je dobré spojení a jen kvůli tomuto zážitku do Prahy jet nemusí. Viz. jak ještě víc vylepšit dárek luxusní dárek pro ženu k třicetinám.

 

Kdy tento dárek žena využije

Tak na to kdy, se bude muset žena domluvit se salónem osobně. Výhoda tohoto dárku, je že se dá využít celoročně, takže není limitovaný počasím. Pokud budete k dárku přikládat další dárky spojené s pobytem v Praze, tak si pohlídejte, aby časově do sebe zapadaly.

 

Jak rozšířit luxusní dárek pro ženu k třicetinám

Salón sídlí v Praze a v Praze se dá dělat mnoho věcí. Má žena ráda muzikál? Pak ji můžete k třicetinám darovat vstupenku na muzikál. Nebo poukaz na útratu v nějakém módním domě atp… Rozšířeni můžete nechat na dalších hostech, které žena na své oslavy 30 narozenin pozve.

 

Na co si dát pozor: luxusní den pro ženy si žena musí teprve domluvit. Tzn. nevíte kdy proběhne. Takže nemůžete spoléhat na to, že pokud ženě někdo daruje vstupenky na muzikál dejme tomu 1.6. Tak že v salóně bude kolem tohoto data volno. Ani nevíte, zdali bude moci obdarovaná žena. Tomuto problému můžete z části předcházet tak, že termín luxusního dne domluvíte za ženu. Jen musíte mít jasno, že dostane v práci volno. Pokud půjde o týden.

Proč ženě darovat tento luxusní dárek

Tento dárek spadá do kategorie rozmazlovacích. Většina žen si něco takového sama od sebe nekoupí, protože ji příjde líto dát za to takové peníze. Během péče se bude určitě moci zeptat odborníků na tipy, jak má o sebe pečovat. Myslím že tento dárek ocení nejen samotná žena, ale i její blízké okolí. Na silné zážitky se nazpomíná a toto bude určitě silný zážitek. Pokud Vám příjde, že je dárek pro Vás moc drahý, tak se zkuste zeptat lidí, kteří přijdou na oslavu narozenin, zdali by se na tento dárek s Vámi nesložili. Čas odborníků a použitá kosmetika něco stojí.

 

Taky by Vás mohlo zajímat:

Luxusní dárek k třicetinám  - článek v kterým naleznete další tip na luxusní dárek k třicetinám

 

Dárky pro ženy k třicetinám - pokud se rozhodnete koupit ženě jiný dárek, například levnější, nebo tipově jiný, pak koukněte na tento článek

 

Dárek k 30 - Nebo své hledání začněte na úvodní stránce tohoto webu. Odsud se pohodlně dostanete k dalším konkrétním tipům na dárky k 30. narozeninám

 

Luxusní den pro dámy - další podrobný popis tohoto zážitku naleznete na portálu www.k-narozeninam.cz

 

Tento luxusní dárek pro ženu můžete koupit ZDE.

Fotogalerie luxusní den pro ženy

luxusni den pro ženu
luxusni den pro ženu
dárek k třicetinám luxusní den pro ženu
dárek k třicetinám luxusní den pro ženu

© 2012 – 2017
Tyto stránky píše a provozuje Kamil Staš
>> kontakt a bližší informace <<