Vtipné dárky k 30

Oslavy 30. narozenin bývají bujaré. Parta kolem třicátnice, nebo třicátníka je většinou plna elánu a to jde znát i při oslavách. I když všem přítomným začíná být jasné, že mládí se pomalu vzdaluje a následující roky budou, nebo již jsou o něčem jiném, než jen o bujarých párty, cestováni po světě a užívaní si života. Proto mnohým při oslavě třicetin dochází, že už to nikdy nebude tak jak bývalo. Některé lidi při oslavách kulatých narozenin postihují deprese z toho že stárnou a proto si myslím, že vtipný dárek je v tomto případě dobrou volbou. Většinou totiž nemám vtipné dárky rád, protože většina vtipných dárků je také vhodným adeptem na to stát se nejzbytečnějším dárkem, kromě počátečního pousmání se.
 
 

Ale při oslavě třicetin musí být sranda a kromě hostů se o to může dobře zasloužit i vtipný dárek s kterým si užijete srandu. Vtipné dárky nebávají drahé, takže mohou být i doplňkem například k peněžitému dárku, nebo jinému dárku k třicetinám na který se bude skládat víc lidí. A jaké že jsou nejoblíbenější vtipné dárky k třicetinám? To Vám prozradím v následujících tipech.
 

Tip na vtipné dárky k třicetinámKdyž potřebuji vtipný dárek, tak jej nakupuji v eshopu www.hubatacenoska.cz tento obchod s vtipnými dárky a ptákovinami mám rád. Dárek si v klidu vyberu, hned přikoupím i přání a nějaké drobnosti, s kterými se dá vytvořit nějaká sranda při oslavách narozenin.

Můj první tip na dárek k 30. narozeninám jsou trika s vtipným potiskem. Takových trik je na trhu mnoho. Někdy jsou v vtipným textem, jindy s nějakým vtipným obrázkem. Takové trika se většinou nenosí do společnosti, ale určitě jej oslavenec, či oslavenkyně vynosí. Tzn. jde o praktičtější vtipný dárek. Určitě bude s tímto trikem šířit úsměv a to je hlavní účel vtipného dárku.

Vtipné dárky k 30

foto: Vtipné dárky k 30 Vás mohou takto rozesmát


Dalším oblíbeným vtipným dárek jsou hrníčky s potiskem. Je to stejně jak s trikem kromě úsměvu je to i praktičtější dárek. Hrníček se totiž vždy hodí.

Dobrým dárečkem k třicetinám s který se často dává jsou různé knížečky, které radí nebo informují, jak je to s životem po třicítce. Jde většinou o hůmornou knížku, která bere třicítku s nadhledem a listovaní a čtení v této knížečce určitě všechny pobaví. Knížečka nebude zabírat moc místa a určitě se k němu obdarovaný či obdarovaná ráda vrátí v klidu po oslavách třicetin.

Tyto dárky naleznete v eshopu www.hubatacenoska.cz Články které by Vás mohly také zajímat: Pokud si myslíte, že hledáte spíš normální dárek k třicetinám, pak doporučuji začít vaše hledání na úvodní stránce tohoto webu a to na článku dárek k třicetinám. Mnoho dalších skvělých tipů na vtipné dárky pro muže naleznete v článku vtipné dárky pro muže na stránkách www.netradicnidakrypromuze.cz

 

Fotografie vtipné dárky k 30

Vtipné dárky k 30
Vtipné dárky k 30

© 2012 – 2017
Tyto stránky píše a provozuje Kamil Staš
>> kontakt a bližší informace <<