Změna image

Pojďme se podívat na jeden z nejoblíbenějších dárků pro ženy. Záměrně nepíši nejprodávanější, protože aby byl tento dárek nejprodávanější, pak by musel být levnější. Změna image totiž není nejlevnější. Nicméně třicáte narozeniny jsou už dostatečně kulatým výročím, aby se ženě mohl takový dárek darovat.  Vždyť jej nemusíte kupovat sami, ale můžete se na něj složit ve vícero lidech.

 

Změna image

foto: změna image

Proč je změna image oblíbeným dárkem?

 

Ženy rády o sebe pečují a sem tam se odhodlají změnit svůj styl. Některé k tomu nemají odvahu, ale vězte, že každá žena by si to ráda zkusila a když od Vás dostane dárek změnu image, kdy ji se změnou pomohou odborníci, tak za tento dárek bude určit ráda. Kdyby se ji nová image nelíbila, tak za pár měsíců může přejít na svůj původní styl. Nicméně myslím že kadeřník, vizážista a módní stylista své práci dobře rozumí a změnou image je jejich pracovní náplní, takže s ženou najdou to co by se ženě líbilo. Tito tři odborníci se ženě budou věnovat v průběhu jenoho dne. Na konci bude žena úplně jinou než byla ráno.

 
Zde můžete změnu image zakoupit.
 

Jak dárek změnu image rozšířit aby byl ještě lepším dárkem?

Kadeřník ženu nabarví, ostřihá, vizážista nalíčí tak, aby se líčení hodilo k novému image. Ale módní stylista ženě spíš jen poradí, jak by se měla nově odívat. Nedá ji nové oblečení, to by dárek změna image stál mnohem víc. Nicméně toto je právě příležitost pro vygradování vašeho dárku. Vy nebo další pozvaní hosté mohou ženě darovat poukazy na útratu v módních obchodech. Takže žena bude moci po změne image, pokračovat do nákupního centra a tam svou proměnu dovršit.

 

Další dárek, který můžete ženě darovat je další zážitek v Praze, který může žena v Praze prožít. Změna image totiž probíhá v Praze. Jen si musíte při objednávaní služeb, zážitků uvědomit, že v době kdy bude mít žena například ubytování v praze a vámi darovaný poukaz na masáž, nemusí mít lidé kteří provozují změnu image volný termín. Takže pokud se rozhodnetě žene vylepšit dárek změnu image, tak i další zážitky by měly být termínově volitelné. Tzn. až žena by si měla domluvit pro ni vhodný termín.

 

Víc se o změně image můžete dočíst v podrobném článku Změna image.

 

Pokud hledáte jiný dárek pro ženu k řicetinám, pak koukněte na články Dárek pro ženu k třicetinám , Dárek k 30 pro ženu , Tipy na dárky pro ženy k třicetinám

 
Zde můžete změnu image zakoupit.

Fotogaleri změna image

Změna image
Změna image

© 2012 – 2017
Tyto stránky píše a provozuje Kamil Staš
>> kontakt a bližší informace <<